BT140GW01 V.8

| paneeli Malli | BT140GW01 V.8 |
|---|---|
| paneeli Brand | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| BT140GW01 V.8 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 309.399×173.952 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
LCDs-Display.com on CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8: n pdf-lomakkeessa tai CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8: n tai muiden CHIMEI INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "BT140GW01 V.8"
- CHIMEI INNOLUX BT140GW01 V.8
- BT140GW01 V.8-lomake
- BT140GW01 V.8-kuva
- BT140GW01 V.8 hinta
- BT140GW01 V.8-jakelija

